Opening Times

Food Store

Department Store

Garden Store

Mon-Fri 9.00-21.00
Sat 9.00-18.00
Sun 12.00-18.00

Mon-Fri 9.00-21.00
Sat 9.00-18.00
Sun 12.00-18.00

Suljettu talven ajaksi.

OnnenTähti

OnnenKivi/LuckyStone

Service Station
OnnenLiekki

Restaurant

Mon-Thu
16.00-21.30
Fri-Sat 16.00-22.30
Sun closed

Grill

Mon-Thu 11.00-19.00
Fri 11.00-20.00
Sat 11.00-17.30
Sun closed

Café

Mon-Thu 9.00-18.00
Fri 9.00-19.30
Sat 9.00-17.30
Sun closed

Restaurant

Mon-Sat 10.30-17.30
Sun 11.00-17.30

Grill

Mon-Fri 10.00-20.00
Sat 10.00-18.00
Sun 11.00-17.30

(pizzeria suljetaan 15 min. aiemmin)

Café

Mon-Thu 9.30-19.00
Fri 9.30-20.00
Sat 9.30-17.30
Sun 11.00-17.30

Mon-Fri 7.00-20.00
Sat 7.00-18.30
Sun 11.30-18.30

Restaurant

Mon-Sat 10.30-17.00
Sun closed

Lunch

Mon-Fri 10.30-16.00

Pizzabuffet

Sat 10.30-17.00

Car wash

Mon-Fri 11.00-18.00
Sat 10.00-17.00
Sun closed

Fuji-point

Spice Ice/Delicatessen

Mon-Fri 10.00-18.00
Sat 10.00-16.00
Sun closed

Mon-Fri 8.00-21.00
Sat 8.00-18.00
Sun 11.00-18.00

 

Sunnuntain aukioloissa noudatamme liikeaikalakia. Seuraa ilmoitteluamme!

 

TERVETULOA VIIHTYMÄÄN KANSSAMME!

Veljekset Keskinen Oy
OnnenTie 7
63610 TUURI